NoNoobs 2011/12/13 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2021/2022 Zaloguj Załóż nowe konto
Przypomnij hasło
Facebook Linked In
prevnext
Kacper Gugała Marcin Misztal Marcin Grzeszczuk Damian Wiszowaty Tomasz Woźniak Krzysztof Nowicki Tamara Bolsewicz Bartosz Wójcik Andrius Mikalauskas Ecommerce Trends - Shopware Call_for_speakers Speakers

Prelegenci

Śledź zmiany na naszej stronie i na FB! Prelegentów ujawniamy sukcesywnie :)


Tamara Bolsewicz

Tamara Bolsewicz

Co-founder & CEO, Meetsales

I'm an energetic, ambitious, result-driven, and relation-orientated technology advocate with a passion for company building and business development.
I spent most of my career in IT companies, which sparked my great interest in advanced tech solutions. All roles that I have held before involved nurturing business relationships, which has allowed me to successfully lead and maintain business relations for multiple companies and build the first startup I co-founded in 2018. Since then, I took part in numerous startup projects, gained experience in seeking partnerships and raising capital, as well as developed my skills as an entrepreneur and a leader.
I am driven by the continued development and challenging myself, so today, I use my background to lead a new organization and build an innovative sales platform dedicated to B2B eCommerce.

Marcin Grzeszczuk

Marcin Grzeszczuk

Performance Specialist, digitalk

Z marketingiem związany od 2015 roku. Swoje doświadczenie zdobywał w firmach, które były liderami na rynku, jak również w małych lokalnych biznesach w wielu branżach. Duże doświadczenie po stronie klienta pozwala lepiej zrozumieć biznes od środka i osiągać wysokie ROASy. Swoje powołanie odnalazł w kampaniach reklamowych na Facebooku, które z powodzeniem prowadzi. Prywatnie szczęśliwy tatuś dwójki dzieci oraz wielki fan sportów walki.

Kacper Gugała

Kacper Gugała

Business Development Poland, shopware AG

Business Development Manager Poland @ Shopware. Związany z rynkiem eCommerce od 10 lat. Autor ponad 100 publikacji na czasnaecommerce.pl, Project Manager i konsultant przy wdrożeniach sklepów online zarówno dla lokalnych podmiotów, jak i międzynarodowych korporacji. Prywatnie mąż najlepszej kobiety na świecie, ojciec wybitnie utalentowanej córki i wokalisto-gitarzysta zespołu Thesis.

Andrius Mikalauskas

Andrius Mikalauskas

Chairman of the Board, Vilniaus Prekyba

CEO of both, a holding company „Vilniaus prekyba" and its group company „Barbora Polska", joined „Barbora" team in Lithuania in 2017 as a CFO. In 2019 he was appointed as CEO of "Barbora" in Lithuania and CEO of JSC "Radas", managing "Barbora" business in the Baltics and now in Poland. Under the leadership of Andrius Mikalauskas, Barbora experienced rapid growth and exceeded 12,000 orders daily in 2020. „Barbora" also carried out expansion to all counties of the Baltic countries, and made another step in the international development - Barbora's operations in Poland were launched.

Marcin Misztal

Marcin Misztal

Head of Central and Eastern Europe, Stripe

Odpowiada za biznes Stripe w Europie Środkowej i Wschodniej. Do Stripe przeszedł z Google, gdzie odpowiadał za partnerstwa z firmami technologicznymi i platformami e-commerce. Wcześniej pracował jako konsultant w Boston Consulting Group i Kearney. Absolwent kierunku International Business w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Krzysztof Nowicki

Krzysztof Nowicki

CEO & Founder , Live.Market - marketplace w formule Live&Social Commerce

Uprzednio odpowiedzialny za komercjalizację rozwiązań MarTech takich firm jak: Exponea, IgnitionOne, SARE, Synerise, K2 Internet. Od 10 lat zafascynowany digitalem, specjalizuje się w rozwoju biznesu poprzez wykorzystanie danych i technologii typu SaaS. Doświadczony w projektach dot. omnichannel, innowacji i transformacji cyfrowej. Prywatnie zafascynowany kulturą Azji Środkowo-Wschodniej.

Dariusz Sokołowski

Dariusz Sokołowski

co-founder, NoNoobs.pl

Z rynkiem internetowym związany praktycznie od samego początku. Dziennikarz Computer Studio, Gier Komputerowych, Cybera, Internet Standard. Przez 6 lat manager w Agorze, dołączył do zespołu Gazeta.pl w dziale sprzedaży. Przez blisko 7 lat szef sprzedaży online w International Data Group. Był również dyrektorem zarządzającym gram.pl - spółki prowadzącej serwis informacyjny, serwis społecznościowy oraz sklep skierowany do graczy. Wrócił do IDG Poland na stanowisko online business development director, które zajmował przez dwa lata. Obecnie prezes zarządu startupa NoNoobs.pl S.A. Prywatnie zainteresowany MMO, social mediami i gamifikacją.

Agnieszka Świtkowska

Agnieszka Świtkowska

co-founder, NoNoobs.pl

Absolwentka Instytutu Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja wiedza o dawnej książce i edytorstwo). Pracę w IDG Poland zaczynała w 1997 r. na stanowisku sekretarza redakcji Magazynu Cyber (kultowego magazynu traktującego o szeroko pojętej kulturze cyfrowej i internecie). W latach 1999 -2006 sekretarz redakcji tygodnika Computerworld. W latach 2006 r.- 2011 r. r organizowała konferencje Internet Standard, które zapoczątkowała konferencja Internet 2k6 - najpopularniejszy cykl spotkań branży internetowej. Do 2011 r zadania związane z organizacją konferencji łączyła z obowiązkami wydawcy Internet Standard.

Damian  Wiszowaty

Damian Wiszowaty

CEO, Gonito

Ekspert Amazon z ponad 5-letnim doświadczeniem, prawnik, znawca tematyki prawa własności intelektualnej i nowych technologii. Jeden z najbardziej doświadczonych europejskich konsultantów w zakresie odblokowywania kont sprzedażowych. Ma za sobą ponad 600 skutecznych przypadków przywracania sprzedaży i uwalniania środków. Specjalizuje się w rewitalizacji i optymalizacji sprzedaży na Amazon.
Założyciel Gonito — lidera rynku w zakresie kompleksowej obsługi sprzedaży na Amazon. Gonito to zespół doświadczonych ekspertów z dziedzin e-commerce'u, prawa, ekonomii oraz IT. W ramach działalności implementuje, integruje, automatyzuje oraz wspiera transakcje partnerów na 12 rynkach sprzedażowych o wartości ponad 500 mln zł rocznie, a także obsługuje sprzedaż i działania marketingowe w 8 językach przez 365 dni w roku.

Tomasz  Woźniak

Tomasz Woźniak

CEO, Future Mind

Założył firmę w roku 2008 i konsekwentnie  zarządza nią oraz aktywnie uczestniczy w projektach klientów, skupiając się na walidacji modeli biznesowych i planowaniu strategicznym. Jest też wykładowcą na uczelniach wyższych, między innymi Akademii Leona Koźmińskiego i Collegium Civitas. Pełni również funkcję członka rady nadzorczej notowanej na GPW Digitree Group S.A. (dawniej SARE S.A.).

Bartosz Wójcik

Bartosz Wójcik

Sales Manager Agency & Advertisers, Gemius

Od 2011 roku związany z firmą badawczą Gemius, gdzie odpowiada za segment Agencji, Domów Mediowych oraz Reklamodawców w Polsce. Wspiera klientów w efektywnym wykorzystaniu badań jednoźródłowych podczas planowania i analizy wyników kampanii reklamowych online & offline.
Autor artykułów w magazynach branżowych oraz bloga o marketingu online i social mediach – www.wieciecownecie.pl. Fan niestandardowych działań reklamowych oraz kreatywnego wykorzystania mediów i technologii w budowaniu wizerunku marki.